• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Lopez më pëlqejnë komeditë fizike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lopez thotë se është kënaqur me rolin e saj në komedinë “The Back-Up Plan”, pasi që asaj i pëlqejnë komeditë fizike.


Këngëtarja dhe aktorja ka pranuar se ajo ndjeu kënaqësi në interpretimin e rolit të një vajze të çmendur shtatzënë.Ishte e mrekullueshme.

Më pëlqen të bëj komedi, veçanërisht komeditë fizikë, sepse ju vërtet duhet të bëheni të çmendur. Nëse nuk frikësoheni ta bëni veten budalla, mund të ndjeni vërtet mjaft kënaqësi”.

Si valltare, unë ndjehem shumë e rehatshme me trupin tim. Unë e di se nuk do ta lëndoj veten.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top