• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Love Hewitt dashuri për interes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
I dashuri i ri i Jennifer Love Hewitt, regjisori dhe aktori John Asher, thuhet se i adhuron femrat e pasura dhe nuk ka pasur aspak probleme me përhapjen e tregimeve të ndyta rreth ish bashkëshortes së tij Jenny McCarthy.


John me Jenny-in ka fituar xhekpot. Ajo ka sjellë fitime, ajo është kënaqur. Jam i sigurt se edhe nga Jenniferi do të mundohet të nxjerrë sa më shumë para”, ka thënë një burim i afërt me regjisorin.

Ata vetëm pak kohë janë së bashku, ndërsa aai tashmë flet për fëmijë me të. Jennifer është e etshme të bëhet mama dhe ai e di këtë.

Ajo mendon se kjo është një shenjë e mirë, por të gjithë ata që e njohin Johnny-in, e dinë se diçka kundërmon. Atij më shumë i intereson përfitimi nga ajo”, ka deklaruar ky burim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top