• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Love Hewitt do të bëhet prostitutë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorija Hewitt do të bëhet prostitutë, pasi aktorja ka pranuar rolin e saj më kontrovers për një film të ri televiziv.


Hewitt ka nënshkruar për të luajtur prostitutën me zemër të artë në një film të ri kabllor në SHBA.Është një film i llojit të Erin Brockovich në shtëpi publike”, ka thënë aktorja për revistën TV Guide.

I dashuri i Hewitt, Jamie Kennedy, nuk mund të jetë më i lumtur për rolin e ri të së dashurës së tij. Është koha për të t’i tregojë gjithkujt atë që unë tashmë e di”, ka thënë KennedyForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top