• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Paige dhe Nick Carter me një duet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jennifer Paige dhe ish pjestari i Backstreet Boys, Nick Carter kanë përfunduar këngën “Beautiful Lie”, duet që bën pjesë në albumin më të ri të këngëtares, “Best Kept Secret”.


Kënga lindi në Los Angeles. “Një gënjeshtër e bukur që e vlerëson por nuk do të jesh pjesë e saj”, shprehen dy këngëtarët.

Paige u bë e njohur falë këngës hit “Crush” që arriti të qëndronte për shumë javë në krye të klasifikimeve botërore, ndërsa Carter ka një karrierë më gjatë pas sukseseve të vazhdueshme me grupin amerikan Backstreet Boys.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top