• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jenny McCarthy me mashkull të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jenny McCarthy raportohet se është parë në shoqërimin e mashkulli misterioz gjatë pushimeve të saj në Las Vegas, vetëm disa javë pasi u nda nga aktori Jim Carrey.


Ish-modelja e Playboy kishte qenë shumë e afërt me personin e panjohur, derisa dje ka darkuar me të, motrën e saj dhe me miq në Las Vegas. Pasi ka shijuar darkën Jenny, 37-vjeçare, ishte drejtuar për në klubin Playboy ku ajo është afruar shumë me personin që e shoqëronte.

Pasi darkuan, Jenny shkoi në Playboy Club për disa martini dhe është parë duke u puthur dhe duke qëndruar afër një mashkulli të panjohur”, ka thënë burimi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top