• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jepni mendimet tuaja për problemet që vëreni në Forum!

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Puffetina kjo eshte per te gjithe ne pergjesi, ska te bej vetem me ty ...nqs ne duam te kemi nje forum te paster dhe te lexojm vetem mendimet tona athere duhet te devijojm copy paste pasi kjo gje e con forumin drejt dregadimit. Ju pershendes te gjithve jeni te mrekullushem !
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Ok! Mandi pershendetje dhe per ty, shume qart e kuptva qe forumi po shkon drejt dregadimit ..

Po un po kerkoj tani qe te fshihen temat e mia qe i kam hap gjitha prej dite se pare e deri me sot ( ne kosh te plerave) dhe jam krejt Ok nuk dua te kem fjal nga antaret se bera copy past ose jam me partin e Sales un apo te Edit...

Flm dhe nga ju :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Edhe ti je i mrekullueshem ,forum demokratik
Pershendetje
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Nuk eshte prb ky qe po shkruaj, por meqense eshte nje Teme vetem per Forumin ju them se :

Diku sapo kisha postuar ne Temen e vetme qe kisha hap, dicka...Uroj te jete lexuar......
Nuk pretendoj per "efekte" jooo :p


JU pershendes :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Meri ne momentin qe te pash ne forum mendova qe ajo teme sduhet te egzistonte me sepse shume antare jan prekur dhe nga ajo teme dhe shume antar jan te gezuar qe te shohin serisht ne forum, Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Pikerisht, nuk kaloi pa u vene re prej meje ajo gje....nejse

Flm.
 

trestenik

Heavy Metall
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
735
Pikët
0
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

pse nuk ka mundsi per reputacion ?
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

10 Pike :p

Gongu Ra !
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

si asht puna e reputacionit , piket qe jep apo piket qe mer ?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Mjafton te klikoni butonin e
dhe mundet ti jepni antarit piket.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Moj Roxy...po ... reputacioni fitohet me puneee, me perpjekjeeee.....me kshuuu, me ashtuuuuu.... e keshtu dmth....shkurt muhabeti me Prove :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Eeee se fjale i kam une, ja sapo dhashe nje pike e nuk e tregoj qe e dhashe per ty, dhe spo ve re ndonje ndryshim ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

lol e di 100% se kur te lexoni postimin tim ktu do mendon qe jam duke u anku ...!

por JO!

Erdha me ju kerku falje per ca tema qe jam zen me ca ktu ...X
Ju kerkoj ndjes po donjehere robi behen me nerva ...jam tip qe nuk i futem ne qaf askujt vetem kur me provokjone ..:) nejse

dhe nje gje kisha keshtu qe se kam te qart un pse NICK ( PuffetiNa eshte me *) cka dmth kjo...?!

`thankyou` gjitheve me boni hallall hakun..:(
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

dhe nje gje kisha keshtu qe se kam te qart un pse NICK ( PuffetiNa eshte me *) cka dmth kjo...?! -- hahahahhahahahahahah

Sepse "ke dale ne diell"
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

Nuk do e quaja problem, por thjesht nje pyetje/sygjerim. A ka mundesi qe nqs une kam shkruar ne nje teme, ajo teme te kete nje shenje dalluese (si psh shigjete a dicka tjeter) sepse nqs une e kam dhene mendimin eshte e tepert qe te shkruaj prape aty sepse mendoj se nuk e kam shprehur mendimin dhe pertoj te shikoj gjithe temen? Po ashtu nqs une kam shkruar ne nje teme, eshte me e lehte per ta gjetur dhe per te pare vazhdimin e temes dhe debatit.

Flm
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Jepni mendimet tuaja per problemet qe vereni ne Forum!

sonte e kam nje problem , isha duke e kompletue temen qe e fillova Martin Scorsese , deri sa e kompletova materialin edhe dashta ta postoj , me doli se duhet te lajmrohem login .. kur e bera at , me humbi postimi .. dy here sonte me ndodhi ...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top