• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jepni moton e jetes tuaj!!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Cdo njeri ka shprehje ne jete moto qe ai i perdor per te kapercyer situata te ndryshme.na i thoni edhe ne!
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Motoja ime ne jete eshte..............Ate qe i dua vetvetes tia dua edhe tjetrit
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Motoja ime është kjo: Askush nuk mund të mos e pëlqej erën e trëndafilit për arsye se ai ka gjemba dhe nuk mohohet bukuria e tij për shkak se shpohemi nga gjembat e tij.
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Thuhet urtësisht se njeriu mund t'i thotë fjalët më të mençura të mundshme por fjalët e tij kanë vlerë aq sa i kupton personi të cilit i janë drejtuar ato.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Duaji te gjithe,,, Beso vetem disa,,, Mos i bej keq askujt !!!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Jetoj për të lënë gjurmë dhe kur të vdes!
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Bo qejf daku, se nga nje nate qejfi ke ardh ne jete.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Destroy gjithcka te del perpara , per te arritur ate qe do ;))
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

"Duaj familjen"
Ushqe te varferin.
Duaj femijet.
Dhuro dashurin atij qe tvlerso,injoro ate qe tben keq.
Sillu mir m te gjith,disa besoju,e askend mos lendo.
Ndihmo te vobektin,mos ofendo tvjetrin.
Edhe hasmin po t erdh nshpi ndihmoje.
Etj etj nplan te ktyre parimeve kam jetu...
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

une s'kam Moto, kam makine :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,973
Pikët
113
Përgjigje e: Jepni moton e jetes tuaj!!

Trajto tjetrin ashtu si do të doje të trajtonin ty!
 
Top