• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jessica Alba – goca e shtëpisë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ylli i Hollywoodit, Jessica Alba thotë se ajo më parë do të qëndronte në shtëpi se sa të dalë në punë.
Aktorja, e cila ka vajzën Honor Marie me burrin Cash Warren, preferon më shumë rolin e nënës dhe të bashkëshortes se sa atë të aktores.

“Është vështirë të punosh pasi më parë do të preferoja të qëndron në shtëpi. Fëmijët rriten shumë shpejt, prandaj është keq të jesh larg. Por unë jam me fat që nuk duhet të punoj gjithë kohën”, ka thënë Alba
 
Top