• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jessica Alba i do celulitet

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeSKonsiderohet si nje prej grave me te bukura te Hollywood, megjithate edhe Jessica Alba ka plakje te lekures dhe celulit.
Edhe pse gezon shume mundesi per t'i bere sherbime vetes, aktorja 28-vjecare thote se nuk ndihet keq per ecurine normale te lekures.

"Edhe pse dikush mund ta konsideroje defekt, une jam mesuar me trupin tim keshtu sic eshte. E rendesishme eshte te dalesh me koken lart dhe te ndihesh i/e lumtur", thote Alba.

Jessica, eshte nene e Honor Marie, sot 18 muaj dhe shprehet se shtatzania ka qene eksperienca me e bukur qe ka patur ndonjehere ne jete.

Ajo shpreson te kete femije te tjere dhe te jetoje me familjen e saj ne jug te Frances.
 
Top