• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jessica Alba rikthehet fuqishëm

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka munguar për disa kohë nga ekrani për shkak të lindjes së djalit por tashmë Jessica Alba rikthehet fuqishëm.


Në projektet më të afërta të bukuroshes janë tre filma, “Të prezantoj vogëlushë”, “Vrasësi brenda meje” dhe “Machete”. Ndërkohë, në vitin 2011 ajo do xhirojë edhe “Sin City 2″.

Këto projekte Alba i ka shpalosur në revistën “Total Film” ku ka pozuar edhe për kopertinën. Komedi, fantashkencë dhe aksion.

Me pak fjalë, bukuroshja e ekranit hollivudian nuk do kursejë asgjë për fansat, të cilët po e presin prej një kohe relativisht të gjatë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top