• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jessica Albas planifikon të zgjerojë familjen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jessica Alba, aktorja e “Fantastic Four”, e cila është e martuar me Cash Warren dhe ka një vajzë, Honor Marie, deklaroi se planifikon të zgjerojë familjen e saj, dhe ishte inspiruar për adoptim pasi bëri një shou televiziv, ku vizitoi një familje që kishte adoptuar 13 fëmijë, por vazhdonin të jetonin në një rimorkio të vogël.


Unë jam plotësisht e inspiruar. Nëse keni dashuri, dhe aftësinë për të dashur fëmijët, ju duhet të adoptoni. Dhe unë planifikojë të bëjë këtë”, deklaroi Jessica në një shou televiziv.

Jessica më parë kishte deklaruar se ajo dhe Cash planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre, duke thënë se planifikon të kenë disa fëmijë, tre apo katër.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top