• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jessica zgjeronë biznesin e saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja
Simpson vazhdon ta zgjerojë biznesin e saj. Ajo do të dizajnojë një koleksion të ri të orëve.

Këngëtarja tashmë ka linjën e saj të stolive, si pjese e koleksionit “Jessica Simpson”, ku po ashtu përfshihen këpucët, çantat e dorës, valixhet, teshat etj.

Kurse tani, ajo ka vendosur që mbretërisë së saj të modës t’ia shtojë edhe një linjë të orëve.

Jessica ka thënë se për këtë është duke punuar me nënën e saj dhe ky është thjesht një pasion i të dyjave.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top