• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jeta koncerte në bregdet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jeta Faqolli ka nisur përgatitjet për një këngë të re verore, por nuk di a do ta realizoj para se te mbaroje vera.


Përndryshe, besoj se do mbetet për verën tjetër. Gjithashtu jam në përgatitje të albumit tim të trete në radhe.

Po kështu, këtë verë kam shume koncerte qe zhvillon ne bregdet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top