• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jeta mes krokodilëve dhe aligatorëve

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Shaun Foggett (30-vjeçar) nga Oxfordi ka 24 krokodilë dhe aligatorë në kopshtin e shtëpisë së tij. Këtë shtëpi, pos me këta zvarranikë, Foggett e ndanë edhe me të fejuarën e tij Lisa Green (29-vjeçare) dhe fëmijët; Billy (6-vjeç), Louie (4-vjeç) dhe Shanian 8-muajshe.
Fogget ka ndërtuar një hapësirë me klimë tropikale në oborrin e shtëpisë për manarët e tij. Ai ka mbledhur shumë të konsiderueshme parash për t’ua nderuar atyre një kopsht zoologjik të posaçëm – mirëpo ende nuk ka gjetur një vend të përshtatshëm për këtë gjë.

“Krokodilët me interesojnë që kur isha fëmijë. Ato janë shtazë të pabesueshme”, ka thënë Fogget, duke shtuar se, tashmë edhe fëmijët e tij janë rritur në mesin e krokodilëve dhe nuk frikësohen prej tyre. /Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Jeta mes krokodilëve dhe aligatorëve

kshu te merrka ne qaf gjith ky çun lol
po prej ktyre krokodilve se dua kam frik lol
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Jeta mes krokodilëve dhe aligatorëve

Aman se ca eshte :p Ka edhe me te mire ;) Ufo qenka edhe vet sa edhe krokodilat se hane ate lloj :D
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Titulli: Jeta mes krokodilëve dhe aligatorëve

ky dreqi nuk mbaka as qen, por krokodila ahahhahaha
 
Top