• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jeta ne Tirane

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,003
Pikët
113
Vendndodhja
Tani qe bohet jet ne Tirone dihet, Por per Mendimin tim eshte qe po spate lek sbo asigjo je rob i marum kot sa jeto,Qefi Bohet Me lek mer Daj apo jo Cunaë Jepni dhe ju Mendimin tuj si Cuna Tirone qe jeni
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Jeta ne Tirane

sdi se si po pak a shume e di se esht mire jeta ne tirane jetoj ne usa po kam qef te jem ne shqiperi te jetoj i love tirana :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Jeta ne Tirane

un sjam tironc po rri naiher ne tiron dhe jeta e notes me pelqe shum drrog alkol seks ene pare ka :p
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: Jeta ne Tirane

Tirana nen driten roze
Jeta e nates ne Tirane. Kjo eshte nje teme goxha e diskutuar edhe neper panele te ndryshme qofte ne televizone radio dhe shkolla. Per mua Tirana eshte nje metropol evropian ne te cilin dhe jeta e nates ze nje vend goxha te rendesishem. Per te bere jeten e nates ne Tirane eshte e rendesishme te kesh nje shoqeri stabel e clia normalisht te jete me nje fare niveli pra te shoqerohesh me njerez qe punojne ( kane te ardhura ) e te cilet minimalisht ne fundjave deshirojne te argetohen duke u larguar nga monotonia, streset dhe problemet. Cuditrisht ne Tirane jeta e nates nuk ka kufi pra mund te kalosh naten duke bere nje jete te shthurur neper clube me music house dance... apo duke degjuar muzik live rock bluz jazz... me pak fjale Tirana ofron jeten e nates sic do metropol madje dhe pa kufi nga e Hena - Djelen ( cuditrisht )
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Jeta ne Tirane

nje here kam cen ne tr keto 5 vitet e fundit dhe jeta qe behet atje ne usa nuk behet veshja e gocave omggggggggggg te ishin ne usa me ato veshje jane prosti sigurisht qe nje femer qe ka karakter nuk vishet aq extreme mendimi im ky
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Jeta ne Tirane

Mah se kam iden spara vi ne shqiperi, kur vi as nje jav e iki smu ka dhen mundesia ta provoj, spo ve kembet ne teresi akoma me jeten e nates ktej.:D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Jeta ne Tirane

te degjojme ndonje cun qe rri ne tirone se si behet jeta atje me hajde cuna flsini :p:p
 

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Titulli: Jeta ne Tirane

Ktu bohet jet Note e papame . Per me shum do hap i tem me diskot dhe clubet me tmira ne Shqipri :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Jeta e nates mund te jet shume e bukur por nje gje nuk pelqej ne Shqiperi.Nese nuk ke femer me vete gati e pamundur te te len te futesh ne Pub ose Night Club.Tani ne shkoj per pak kohe dhe shkon me shoqerin per te njohur femra e ber qejf e ata te thon pa femer nuk futesh.Her tjeter do vesh gjyshem hot dhe do ta marr ne Pub.Femer doni ju ja ku e kam derr femre hahaa.U detyruam morem ne tel nje shoqe per ta pasur si bilet sa per tu futur.WTF lol
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Vallai e veshtire eshte me e shty jeten ne tiran se po spate pare je kot askerkush edhe kanaqet ti mbledhin shoket ne mjes kshu qe eshte e veshtire i her e kam provu me nejt nja 2 vjet edhe skam ec ma mire ne katun shpenzime pak kursime shum :D:D:D:D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Jeta ne Tirane ..skam shum per tdhen per kete Teme..sepse s'jom as Tironce..po afer e kam ..saher kam shku ne Albani kam ik dmth...dikur rrija me jave..kur kisha motren Studente..po un isha kalamo dhe skisha perfitime dmth :D...Kismet tu pa, tu bo e tu tho :p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Je ber e madhe do te thuash ti :p Te ajo tema si te besh pervete nje femer nuk ma shpjegove se me bere konfuz me ate koment :D :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Po mire ne dmth me nje dashnore do ngelemi ? Se po te shkojme gjithmone me dashnoren si do kapim tjeter :p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Po pra ate ankes kam dhe une..femrat i len ata vetem kurse meshkujt jo.ky eshte diskriminim ore do ngritur zerin :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Jeta ne Tirane

Jete Qefi Me :D Rrihet Edhe Me Lek Edhe Pa Lek Per Femra Svuan :)
 
Top