• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 2

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   9,407
  • Rezultati i reagimit
   2,028
  • Pikët
   113
 • 2

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   37,484
  • Rezultati i reagimit
   11,386
  • Pikët
   113
 • 2

  Claa

  V.I.P
  • Postime
   2,082
  • Rezultati i reagimit
   2,667
  • Pikët
   113
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,765
  • Rezultati i reagimit
   4,750
  • Pikët
   113
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,710
  • Rezultati i reagimit
   1,682
  • Pikët
   113
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,782
  • Rezultati i reagimit
   4,658
  • Pikët
   113
 • 1

  Performer

  Density 2
  • Postime
   25,012
  • Rezultati i reagimit
   7,166
  • Pikët
   113
 • 1

  Iluzionisti

  V.I.P
  • Postime
   2,289
  • Rezultati i reagimit
   1,431
  • Pikët
   113
 • Top