• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

John Travolta –i varur nga seksi homoseksual?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Thuhet që John Travolta është i varur nga seksi. Kështu pohon autori Robert Randolph, i cili ka shkruar disa libra të rinj për kulturën homoseksuale në Hollywood, duke thënë që ylli i filmit “Grease” ka mashtruar bashkëshorten e tij, Kelly Preston, me të paktën gjashtë meshkuj.
Robert në kohën e fundit ka bërë të ditur që ka qenë dëshmitar i inkuadrimit të vazhdueshëm në seks homoseksual në dhomat e avullit në LA – dhe prej atëherë ka marrë shumë e-maila nga meshkujt tjerë të cilët pretendojnë që kanë qenë seksualisht intimë me Travolten.
“Nuk kam dyshime që John Travolta është i varur nga seksi. Kam dëgjuar nga shumë meshkuj, të cilët ose kanë pasur seks homoseksual me Johnin ose e kanë pare atë duke bërë seks në qendrat klimaterike shëndetësore (banjo), dhomat e avullit, dhoma të mbyllura me shul, quani si të doni,” tha Randolph për tabloidin amerikan “National Enquirer”. “Kam marrë aq shumë emaila dhe jam duke shkruar librin e dytë të titulluar “Tracking Travolta” dhe kam shumë material”.
 
Top