• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Johnny Depp: Lahet rralle

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Te bukur, terheqes dhe kane magjepsur shume persona. Johnny Depp dhe partnerja e tij Vanessa Paradis kane nje defekt te madh: Vijne ere!


Sipas nje personi qe ka punuar prane ciftit, Johnny nuk ka shume deshire qe te beje dush dhe po keshtu vepron edhe partnerja e tij Vanessa, e cila dikur ka qene top model.

Sot ajo nuk ben aspak truk, ka floke te crregullt…duket se shume i admirojne Depp e Paradis, por pak pranojne qe t’i qendrojne afer!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top