• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie: E dua Brad, por nuk martohem me të

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Angelina Jolie rrëfehet për revistën "Vanity Fair". "E dua Brad me apo pa mjekër", thotë Angie, duke folur për jetën e saj private, ndoshta për herë të parë që pas nisjes së marrëdhënies me aktorin.

"Nuk jemi kundër martesës, por për ne është njësoj sikur të jemi të martuar. Fëmijët janë impenjimi më i madh i ynë, përjetë", thotë Jolie.

Duke folur rreth zërave për një shtatzani të re, aktorja ka mohuar lajmet e tilla.

"Unë dhe Brad nuk kemi menduar për të patur fëmijë të tjerë dhe duam që t'i kushtohemi tërësisht fëmijëve tanë", thotë Angie.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Jolie: E dua Brad, por nuk martohem me të

e ka rrugen asfalt kjo :p ska faj!!
 
Top