• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie i pëlqen të gatuajë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktores, Angelina Jolie, i pëlqen të gatuajë për gjashtë fëmijët e saj, por ka pranuar se familja e saj e madhe mund të jetë në disa raste shumë kërkuese.
Bukuroshja e filmit “Salt” e cila është duke rritur gjashtë fëmijë me bashkëshortin Brad Pitt, kënaqet duke gatuar për familjen e saj të gjerë, por ka pranuar se kërkesat e aq shumë njerëzve mund ta bëjnë shpesh hektike.

“Oh po, më pëlqen ta bëj atë. Problemi i vetëm është që për arsye se gatuaj aq shumë, ata shpeshherë më quajnë kamariere dhe unë them shpesh se nuk jam e tillë. Ne po shpenzojmë aq shumë ushqim dhe ata janë ende të vegjël, kështu që po e paramendoj se po bëhet gjithnjë e më e vështirë”, deklaroi Jolie.
 
Top