• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie, ish i dashuri publikon foton skandal

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Ndoshta tani është një mama model, por e shkuara jo shumë e qetë do vazhdojë ta shqetësojë aktoren Angelina Jolie.

Në revistën “Star Magazine” ështe publikuar fotoja e Jolie nga një ish i dashur që bën fjalë për vitin 1999 ku ajo duket se merr drogë. Fotot në fjalë po shkaktojnë një zhurmë të madhe në Hollywood edhe pse dihej që para vitit 1999 Jolie ka pasur një stil shumë të ndryshëm jetese.

Gjatë orëve të ardhshme do publikohen të gjitha fotot skandaloze, ndërsa Jolie po punon me avokatët më të mirë për të bllokuar publikimin e tyre.
 
Top