• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie: Më mungon anonimiteti

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja Angelina Jolie ka pranuar se asaj i mungon anonimiteti i jetës në New York, sikur në kohën kur ajo ishte një aktore e panjohur në të njëzetat e saj.
Bukuroshja e filmit “Salt”, e cila është duke rritur gjashtë fëmijë me partnerin e saj Brad Pitt, ka pranuar se asaj i mungon në disa raste anonimiteti që e ka pasur në fillim të karrierës së saj.

“Më mungon anonimiteti. Unë jetova në New York në të njëzetat e hershme dhe unë ecja bllok pas blloku. Më pëlqeu ajo”, theksoi Jolie.
 
Top