• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie në BeH për të xhiruar film dashurie

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
a
Pas largimit nga Bosnja e Hercegovina dje, Angelina Jolie ka deklaruar se do të qëndrojë në rajon gjatë kësaj vjeshte për të punuar në filmin e ri, ka njoftuar UNHCR në Sarajevë.


Filmi është një histori dashurie, e cila ndodh gjatë luftës 1992-1995 në BeH, të cilët takohen pak para fillimit të luftës dhe vuajnë nga pasojat e luftës, transmeton 24sata.

Megjithëse ngjarjet zhvillohet gjatë viteve të luftës, lufta nuk është temë e filmit. Filmi është një historie dashurie, e jo deklaratë politike, thuhet në njoftim dhe shtohet se ekipi i aktorëve do të përbëhet nga aktorë të nacionaliteteve të ndryshme nga ish-Jugosllavia.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top