• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie nudo 10 vjet më parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Angelina Jolie* nudo parë 10 viteve.


Kjo është fotoja që është publikuar së fundmi në faqen zyrtare të fotografit të njohur Ian Halperin, ndërsa mediat gossip deklarojnë se kjo foto është bërë para 10 vjetësh.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top