• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jolie: Pata nevojë për Salt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Angelina Jolie ndjeu kënaqësi në rolin e saj të agjentes së CIA-s në filmin aksion “Salt”, për shkak se ajo ndaloi së ndjehuri e brishtë.
Aktorja ishte e ngazëllyer që pati rastin për të bërë skenat e saja të rrezikshme, ku ajo luan rolin e agjentes së CIA-s që tenton të dëshmojë se nuk është spiune ruse.

“Ishte e vështirë që të shndërrohesh në hero i filmave aksion për një minutë. Por, ishte mirë që të kesh arsye për t’u zgjuar nga shtrati dhe për të hyrë në aksion e për të mos u ndjerë e brishtë pas shtatëzanisë”, theksoi Jolie
 
Top