• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jonida dhe Rihana me të njëjtin fustan

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Njerëzit që kane stil ndonjëherë ndajnë të njejtën shije edhe pse jane ne cepa te ndryshem te botes. Kështu bën të ditur në rrjetin social Facebook, revista e modës Anabel.


Revista e modës, më prestigjozja në tregun shqiptar bën me dije se një fustan që Rihanna ne shkurt të këtij viti, është i njëjti që Jonida Maliqi ka veshur ne gjysëm finalen e Top Fest 7.

Fustani eshte i linjes MCQ te Alexander McQueen. Jonida e ka blere ne Janar tek La Rinascente ne Milano. I njëjti fustan është fotografuar në trupin e Rihanës.

BalkanWeb hulumtoi dhe gjeti përngjasjet e veshjes mes dy këngëtareve, njëra shqiptare dhe tjetra amerikane. Ju përcjellim imazhet e dy këngëtareve me të njëjtin markë, model e ngjyrë fustani./BalkanWeb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top