• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jonida e preferuara e kopertinave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jonida Maliqi po çmend kopertinat në Kosovë.


Edhe pse gjithmonë ka qenë e preferuar atje, me herët nuk ka pasur rast të paraqitet aq shumë, ndërsa në muajin gusht revistat në Kosovë i kanë dhënë hapësirë të konsiderueshme imazhit të Jonida Maliqit.

Gjithmonë nëpër shkrime të mediave është thënë shprehja “Jonida është e veçantë” dhe këtë gjë e vërtetojnë këto vite në skenë dhe paraqitjet e saj, gjithashtu debat nëpër media ka pasur gjithmonë edhe për lukun e saj të veçantë ndër këngëtaret tjera.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top