• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jovi i pathyeshëm në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jon Bon Jovi ka vazhduar koncertin në vendlindjen e tij, New Jersey i cili është mbajtur të hënën edhe pas një dëmtimi të ligamentit të tij në këmbën e djathtë. Këngëtari kishte vazhduar performimin e tij edhe pse kishte pësuar lëndimin.


Sapo më shpërtheu një ligament. Por mos u shqetësoni e kam tjetrin”, ka thënë Bon Jovi, gjatë performimit në skenë.

Ndërkohë që sipas një videoje të postuar në sajtin e tij, shihet se si këngëtari ndiente dhimbje, por përkundër kësaj ai vazhdonte koncertin. Sipas zyrës së këngëtarit për komunikim me media, Bon Jovi është shumë mirë me shëndet dhe gjithçka është duke shkuar në rregull.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top