• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Kam vene re qe thashethemet jane pasoje e injorances por ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt i tyre?
Por cfare jane per ju thashethemet?
Ju vini rendesi?Ju vrasin brenda?


Sipas meje thashethemet jane nje mungese guximi per te thene dicka ne sy dhe poashtu nje tentim per te ulur vlerat.
Personalisht ne jeten reale s'besoj te kem qene objekt thashethemesh(tani me aq sa di :p ),ne momentete virtuale qe kaloj kendej s'me intereson se si e mendojne te tjeret dhe ne fakt as ne jeten reale.Kam jeten time dhe e jetoj si dua.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

:p Ska Lidhje Injoranca :) Un Merem Vet Me Thashetheme Kur Jan Per Humor Vetem lol
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Pa thashetheme ska lezet jeta... ca per mire ca per keq te gjith mund te themi qe, sdu me dit ca thuhet,sme intereson, ne te vertet jemi kurioz ta dim ca flitet mbrapa kraheve, heren e fundit degjova qe "arsyeja qe jam e dobet esht se torturoj veten per ushqim" crazy.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

elegante njona e -bla--bla--bla--bla- ``Bej_dy_pompa``
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Thashethemet jane te perhapura ne mase,aq me teper tek ne shqiptaret!
Gjithsesi nuk me ndodh shpesh te jem objekt thashethemesh,me perjashtim te situatave ku epiqendra jane persona parazitare ...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Ehhh, po nuk i kushtove rendesi, do humbin si smoku ne atmosfere. Po ju ktheve te kerkosh psen, do humbesh brenda tyre dhe do vazhdosh te jesh objekt kronik.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Ehhh, po nuk i kushtove rendesi, do humbin si smoku ne atmosfere. Po ju ktheve te kerkosh psen, do humbesh brenda tyre dhe do vazhdosh te jesh objekt kronik.
PSE-ne nuk e ka gjetur Sterjo Spasse e jo ta zbulojme ne,aq me teper me karaktere qe nuk na pershtaten dhe nuk na kuptojne :)!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

PSE-ne nuk e ka gjetur Sterjo Spasse e jo ta zbulojme ne,aq me teper me karaktere qe nuk na pershtaten dhe nuk na kuptojne :)!
Sterjo aludoi, nuk luftoje. Ne munges te instrumentave te pse-s! :D
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

lol njehere thoni...sa here na kan marr neper goje aq te mira pacim thuaj...te kisha pas 1$ per sa here te permendin emrin kisha ble nje shpi klas...
popull i poshter nuk ja duam te miren njeri tjetrit po vec per te prish pune jemi
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Me ka ndodhur shum here te jem objekt thashethemesh...ka ndodhur qe kam reaguar ashper...ka ndodhur edhe qe i kam injoruar ! Mendoj se thashethemet jane thjesht nje humbje kohe,dhe me shum u perkasin njerzve servila ose atyre qe nuk kan ambicie ne jete,njerzve te cilet mjaftohen me pak dhe kane zili suksesin e te tjereve...Ne pergjithesi "thashethemet" jane menyra se si kalojne kohen shumica e njerzve ne shqiperi,ne qytetet e vogla kryesisht...:p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

ej me thashetheme per mendimin tim merren me shume cunat se sa gocat:p po nejse kur i degjon me mire largohu mos rri ne brendesi se do te behet koka llall:p:p
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,766
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Po, gojen sun ja mbyll askujt, me e keqja eshte kur perhapin dezinformata rreth e rrotull. Njerez pakurrizor.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,890
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Ku di un, su mbaj kandilin dhe as me behet vone.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
18,420
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

As e kam vrare mendjen ndonjehere per kete gje. :)
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
10,110
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

u paska bere update temave te vjetra Idea, mire e ka bere :)

Une kam qene nje here ne qender te vemendjes gje me te besdisshme skishte. Me fejuan me nje komshi me ane te thashethemeve, pa pike lidhje. As nuk shoqerohesha me ate cunin e shkrete qe u turperua me shume se une :D Se na uronin rruges te trashegoheni. Edhe as me besonin kur ju thoja nuk eshte e vertete. Shqiptaret! Qe atehere as e kam care koken se ca thone njerezit. Ju mjafton nje qime edhe e bejne tra
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
18,420
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

u paska bere update temave te vjetra Idea, mire e ka bere :)

Une kam qene nje here ne qender te vemendjes gje me te besdisshme skishte. Me fejuan me nje komshi me ane te thashethemeve, pa pike lidhje. As nuk shoqerohesha me ate cunin e shkrete qe u turperua me shume se une :D Se na uronin rruges te trashegoheni. Edhe as me besonin kur ju thoja nuk eshte e vertete. Shqiptaret! Qe atehere as e kam care koken se ca thone njerezit. Ju mjafton nje qime edhe e bejne tra
Kjo qenka thashetheme e lezetshme ama. :)
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
10,110
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Kjo qenka thashetheme e lezetshme ama. :)
Eeeh kur e kujtoj tani ashtu me duket :) Po atehere isha 15 vjece edhe kudo qe shkoja ne shkolle, ne dyqan, rruges te njejtin avaz kishin njerezit, si kurioze qe ishin. Ishte stresuese
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,193
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

Jo ....per arsyen qe nga afer, me pelqen qe ti bej gjerat shume te qarta, jam shume e hapur si tip .. e ne fakt jam tip qe kujdesem shume , per te tjeret & i ndihmoj . Kshuqe , nuk besoj qe kam lene vend & arsye - gjer tani, per dicka te tille.

- Ama , kam edhe nje tip .... qe ftohem shpejt , mbase edhe per k'te fakt- te tjeret e kane shume te qarte...e i tremben k'tij fakti .
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

-party-
Dolen gjith perfect!


Te gjith meren mè thashatheme .

Ne jete reale Nuk besoj jo po ktu ?
Ihaa ! E kan ushqim .:D
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
59,247
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Re: Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

u paska bere update temave te vjetra Idea, mire e ka bere :)

Une kam qene nje here ne qender te vemendjes gje me te besdisshme skishte. Me fejuan me nje komshi me ane te thashethemeve, pa pike lidhje. As nuk shoqerohesha me ate cunin e shkrete qe u turperua me shume se une :D Se na uronin rruges te trashegoheni. Edhe as me besonin kur ju thoja nuk eshte e vertete. Shqiptaret! Qe atehere as e kam care koken se ca thone njerezit. Ju mjafton nje qime edhe e bejne tra
Kurse burri im kur u njofem i thoshte shoqeris te perbashket sikur un ju qepa atij "qesh"...kurse nje djal tjeter ne kolegj, ishim thjesht miq, qe flisnim ckemi si je dhe kaq...e dija qe ketij i pelqeja por ishte arrogant saqe me jepte ai numrin e telefonit te tij qe ta telefonoja un dhe jo ai mua :p plus kishte dhe nje te dashur mesa dija une.... por ky i thoshte shoqeris qe "xhina" eshte e dashura ime..kur nje mikesh e perbaahket morri vesh qe un dhe burri ishim te lidhur i thot "nuk eshte xhina e dashura e R.." Lol morra vesh nga ajo qe e kishte perhapur kete thashethem tek te gjithe pervec meje :p
 
Top