• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju ka ndodhur ndonjehere t'i riktheheni nje lidhjeje mbas shume kohesh?

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Ju ka ndodhur ndonjeher ti riktheneni nje lidhje mbas
shum kohesh ndarje ?

Nese jo do ta donit dicka te tille,
c`far do ishit ne gjendje te benit per ta arritur k`te gje ?
:)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ju ka ndodhur dnonjeher ti riktheheni nje lidhjeje mbas shum kohesh ? ?

Jo, nuk me ka ndodhur dhe jo nuk do te rikthehesha !
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur dnonjeher ti riktheheni nje lidhjeje mbas shum kohesh ? ?

..Do you remember me ..? -mendon-

-jo- !!!
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Përgjigje e: Ju ka ndodhur dnonjeher ti riktheheni nje lidhjeje mbas shum kohesh ? ?

Mua jo.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
3,751
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Ju ka ndodhur dnonjeher ti riktheheni nje lidhjeje mbas shum kohesh ? ?

Nuk ka ndodhur dhe nuk do i krijoja te tille shanc.
Sepse gjellen e skaduar nuk e ha dot se helmohesh vetem mund ta hedhesh poshte.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere t'i riktheheni nje lidhjeje mbas shume kohesh?

Esht kthyer por ne fakt i thash vetes "Nese do te t'dashuronte ashtu sic thot,sdo te hiqte kurr dor nga ty"
Nuk ja vlen kur e din se serish do te vuash per te,
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,632
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere t'i riktheheni nje lidhjeje mbas shume kohesh?

Po me ka ndodhur dhe jo pak por 2 here biles...
Aty kuptova qe kjo gje ishte si puna e cigares: kur e ndez.... dhe e fik... heren e dyte nuk ka me ate shije si ne fillim.... :D
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,937
Pikët
113
Përgjigje e: Ju ka ndodhur ndonjehere t'i riktheheni nje lidhjeje mbas shume kohesh?

Duhet te jesh shume i/e dashuruar ne fakt per ti dhene nje mundesi te dyte dikujt qe per njeren apo tjetren arsye te ka lene ose jeni ndare...

Une jam pro mundesive te dyta edhe pse ne kete rast varet nga shkaqet pse jam ndare,nese ndjenjat vlejne njejte si dikur nga te dyja palet apo dic me kalimin e kohes ka ndryshuar etj etj

Pergjithesisht jam treguar zemer gjere :p me persona qe per mua kishin vlere :)
 
Top