• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju kerkojm ndjes...

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Ju kerkojm ndjes te gjithve vizitoret e Forum-Al.com per kete shkeputje qe patem, Forumi eshte serisht online dhe i sigurt...ju uroj te kaloni sa me bukur...dhe Flm qe na perkrahni.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Ju kerkojm ndjes...

pse caka ndodh qe nuk e kam marr vesh une me ka shpetuar gje pa marr vesh
gjithsesi
Forumi eshte serisht online dhe i sigurt...ju uroj te kaloni sa me bukur...dhe Flm qe na perkrahni.
per kete jam shume ok dhe une ju falenderoj per perkrahjen tuaj dhe shpresoj per sa me shume
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Ju kerkojm ndjes...

Ju kerkojm ndjes te gjithve vizitoret e Forum-Al.com per kete shkeputje qe patem, Forumi eshte serisht online dhe i sigurt...ju uroj te kaloni sa me bukur...dhe Flm qe na perkrahni.
Qenke djale serioz``16``
lg
 
Status
Temë e mbyllur.
Top