• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju lutem me ndihmoni pak

Dr.Qendro

Ateist
Anëtar
Feb 26, 2011
Postime
34
Pikët
0
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GstlyxdWnwA"]YouTube - Portokalli 12-5 Procesi Sportiv www.Portokalli.tv

Minuta 7:50 ma gjeni dot kengen, se shume here e kam degjuar edhe nuk e gjej dot?!

Me jepni edhe ndihmen me te vogel qe ju vjen nder mend, sikur edhe ne cfare gjuhe eshte kenga origjinale apo vetem emrin e autorit apo videoklipin apo cfare te dini ju lutem.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

...........Eshte nje kenge e FIFA por sme kujtohet e kujt viti, Kerko ne Fifa songs edhe e gjen me siguri
 

Dr.Qendro

Ateist
Anëtar
Feb 26, 2011
Postime
34
Pikët
0
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

E provova deri tek boterori i 1982, nuk doli gje ;(
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=rYTNWTUt-S0&feature=related"]YouTube - Song Go Go Go Ole ole ole The Cup of life Ricky Martin NEW
me duket se eshte kenga e Ricky Martin
pa degjoje njeher
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,072
Pikët
113

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

Cili eshte ai zezaku, se s'ja kuptoj emrin kur e thote ky "dora e vet".
asht Roberto Blanco :D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=l9jzOGCQPOQ"]http://www.youtube.com/watch?v=l9jzOGCQPOQ
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,072
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

Po te kish qene brazilian, atehere minuta e 7:50 i bie te jete....:p


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=1Wojg8PFhN0"]YouTube - Escrava Isaura (1976) Capitulo 6
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

imazhet ndryshojne por thelbi AI eshte
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5DRXrdjn1Vs"]YouTube - Ricky Martin - GOGOGO ALE ALE ALE The Cup of life
e cka me ba!
 

Dr.Qendro

Ateist
Anëtar
Feb 26, 2011
Postime
34
Pikët
0
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

Nuk eshte Riki Martin, se e kam ne PC edhe kengen origjinale spanjolle "Copa de la vida". Tani po me kujtohet edhe me shume, pra eshte kenge ne ndonje gjuhe afrikane me ndonje shtese to vogel ne Anglisht ndoshta.

Une nuk flas asnje gjuhe afrikane ;) po idea e fjaleve eshte pak a shume kjo:

a namba-numba e, a namba-numba e, a naaaambaaaa nuuuuumbaaaa eeeeaaaa, a namba-numba eeeee(Pak a shume). :D

Me vjen shume mire qe po mundoheni te gjithe te me ndihmoni.
 

Dr.Qendro

Ateist
Anëtar
Feb 26, 2011
Postime
34
Pikët
0
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

Degjoheni prape kengen edhe e dalloni diferencen, tani po me kujtohet edhe pak videoja, ka shume shkretetire, femije qartesisht me ngjyre te mbyllur lekure te veshur me kostume tipike afrikane qe kercejne edhe vrapojne, po titulli nuk me vjen fare ndermend :(
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

dr .qendro
nje shoqe me tha qe kjo kenge ngjan me nje kenge te vitin 70' kush ka kete moshe te na ndihmoje
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni pak

Nuk eshte Riki Martin, se e kam ne PC edhe kengen origjinale spanjolle "Copa de la vida". Tani po me kujtohet edhe me shume, pra eshte kenge ne ndonje gjuhe afrikane me ndonje shtese to vogel ne Anglisht ndoshta.

Une nuk flas asnje gjuhe afrikane ;) po idea e fjaleve eshte pak a shume kjo:

a namba-numba e, a namba-numba e, a naaaambaaaa nuuuuumbaaaa eeeeaaaa, a namba-numba eeeee(Pak a shume). :D

Me vjen shume mire qe po mundoheni te gjithe te me ndihmoni.
Kqyre ni here Manu Dibango???
 
Top