• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju lutem me ndihmoni

Status
Temë e mbyllur.

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Me kane vjedhur kodin e facebook, dhe te messengerit, si mund ti kem perseri te dyja?? ju lutem me ndihmoni, Falemiderit
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,661
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Vetem nese di pergjigjen e Pytjes Sekrete tek messengeri mund te kthesh passwordin e mesengerit pastaj duke pasur messengerin e ridergon passwordin e facebookut serisht ne Messenger.
Ne rast se ti nuk mundesh athere me vjen keq por lamtumire te dyja.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Keta cunat qe merren me pc ose rregullime faqeje si mandi ose hax0r mbase mund te ndihmojne ... Ne tjeret ncuq :(
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

po spo di ta bej ket menyren e pytjes, si behet\/?
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Te kisha preferu qe te hapesh msn e fb te ri !

Eshte shume e lodheshme te ju nenshtrohesh atyre procedurave per rikthim pasi ne fb ose te msn, nese nuk fb e ke pas me ndonje add tjeter, e jo me ate qe te eshte thy pasi, eshte shume let me rikthy pasin e fb.
 

Le Chiffre

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 4, 2010
Postime
141
Pikët
0
Vendndodhja
Tirona - ku tjeter!
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Me kane vjedhur kodin e facebook, dhe te messengerit, si mund ti kem perseri te dyja?? ju lutem me ndihmoni, Falemiderit
....lov, forget it! raportoje ne fb qe te kane hack-ur account dhe ato ta c-aktivizojne komplet fb tend! kjo eshte cfar mund te besh...dhe nese do qe te shpetosh nga keto lloj ngercesh pa vlere, "get rid of fb!" dhe jeto pa kokecarje me vone! FB nuk ka anje siguri, asnje (cfar fjale "siguri"...si mund te kesh siguri midis 0 dhe 1 = shave!
 

Le Chiffre

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 4, 2010
Postime
141
Pikët
0
Vendndodhja
Tirona - ku tjeter!
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

.... (cfar fjale "siguri"...si mund te kesh siguri midis 0 dhe 1 = shave!)
..desha te shtoj qe menjehere scan computer tuaj per MALWARE dhe WORMS! menjehere! nese ke antivirus te fundit, update online menjehere dhe scan computer.
Nese do nje Malware/worms cleaner me PM! Kjo eshte shume e rendesishme! Kurre mos tento te scan computer tend online! Kurre mos hap ose pergjigju emails qe te duken te dyshimte dhe qe nuk kane te bejne me objekt bisedash qe ti i di, apo direkt nga adresa email-esh qe ti i njeh! Mos kliko ne links ne email! Te uroj fat me tutje...eshte ne doren e padukeshme te kibernetikes....atje ku "....guri hidhet dhe zhduket...per tu kthyer nje dite kur nuk e pret, por siper kokes..." Nese do me shume info si te pastrosh computer tend apo cdo gje tjeter me PM!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,156
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

E_PAKAPSHME ! ankauntin qe ke hapur ne FB nuk mundet ta maresh me sepse personi qe ju ka infektuar ka ndryshuar email tendin dhe ka ven emailin e vet ! ju sygjeroj dhe dicka mos klikoni ne linke pa u siguruar ...me vjen keq per ty E_PAKAPSHME qe smundem te ndihmoj dot ! Gjithe te mirat
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

E_PAKAPSHME ! ankauntin qe ke hapur ne FB nuk mundet ta maresh me sepse personi qe ju ka infektuar ka ndryshuar email tendin dhe ka ven emailin e vet ! ju sygjeroj dhe dicka mos klikoni ne linke pa u siguruar ...me vjen keq per ty E_PAKAPSHME qe smundem te ndihmoj dot ! Gjithe te mirat

Po eshte goxha problem, ekziston nje lloj programi qe hyn ne profilin e cdo kujt pa problems..sikur te jete profili i tij...e kishte nje shoku im...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,156
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Po eshte goxha problem, ekziston nje lloj programi qe hyn ne profilin e cdo kujt pa problems..sikur te jete profili i tij...e kishte nje shoku im...
Program nuk eshte por eshte nje tip virusi qe te mer infot e llogaris tende ...virusi niset ne forme linku ose fotoje mjafton ta klikosh dhe cdo info e jotja shkon ne duart te tjeter kujt, Ndaj i sygjeroj dhe shume vetave qe facebook ska ndonje fare sigurie perderisa i lejojn te till viruse ne webin e tyre !
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndihmoni

Program nuk eshte por eshte nje tip virusi qe te mer infot e llogaris tende ...virusi niset ne forme linku ose fotoje mjafton ta klikosh dhe cdo info e jotja shkon ne duart te tjeter kujt, Ndaj i sygjeroj dhe shume vetave qe facebook ska ndonje fare sigurie perderisa i lejojn te till viruse ne webin e tyre !
Po bravo virus..me fal se eshte ora 5...e nje cerek...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top