• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju lutem me ndimoni pak per nje gje

Status
Temë e mbyllur.

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Ju lutem kush ka FB po patet mundesi tek faqa Shijaku oneline
http://www.facebook.com/pages/ShijakuOnline/136383563046585
eshte hapur nje konkurs bebi me i bukur ju lutem buni fan dhe votoni pak keto dy yjet e mia dy binjaket e mia Enisa dhe Riduana http://www.facebook.com/photo.php?pid=540346&id=136383563046585

ju lutem ju lutem shume nuk ju kushton ndonje gje po ti beni nje like dy yjeve te mia ato jane mbesat emia te cilat une i rris vet dhe i kam si gocat e mia ju lutem beini like qe te dalin gacat me te bukura ne Shijak se votimim zgjat deri neser ne oren 20:00 pra deri me dat 13/12/2010

ju lutem beini like
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Ju lutem me ndimoni pak per nje gje

:)

Keto jane me te vertete te mrekullueshme, unejsa

E meritojne at vend !
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Ju lutem me ndimoni pak per nje gje

:)

Keto jane me te vertete te mrekullueshme, unejsa

E meritojne at vend !
epo i kan ngjar tezes te tyre jane te mira hahahaahah
te lutem bei like
Sa emocione paske pas kur je shprehur unejsa!

Yje :)
si mos t ekem emocione per gocat e mia une i kam rritur dhe po i rris vet i kam si te miat panvarsishte qe nuk i kam siell une ne jet i kosideroj si femijet e mi
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Ju lutem me ndimoni pak per nje gje

unejsa ky eshte fotoja , ne facebook ?

Binjake te lezetcme :)
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,662
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Përgjigje e: Ju lutem me ndimoni pak per nje gje

Kto e meritojn Vertet Like por do te shof edhe kush i ka bor like qe te gjej vertet kush jeni :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top