• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Ju pëlqejn tatuazhet ?

Ju pëlqejn tatuazhet ?

 • Po

  Votes: 57 53.8%
 • Jo

  Votes: 40 37.7%
 • Se Di

  Votes: 9 8.5%

 • Numri i votuesve
  106

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Mu Po Per Vete.Du Me Bo Nji Po Skam Ca Tboj.
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

alien boj stemen e milanit:pedhe mua me pelqejn tatuazhet dhe po mendohem me bo i tamom
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

mua me pelqejn tatuazhet po me i pas vet dhe jo tatuazhet e te tjerve:D
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
92
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
Re: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

mua krejt e kunderta e asaj qe the ti patrokli. parapelqej me shume tja shikoj te tjerve sesa ti bej vet.
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

edhe pse nuk kam asnje,me pelqejne shum,ndoshta t'ardhmen do e bej nje,,,nje qe do ta dizajnoj vet un,se me shkojne per dore goxha shum,,,
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

nuk i kam qef te medhaja ce tju bije njerzve ne sy

i would like a small one just for that speacial one to see :p
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Jo nuk me pelqejne fare; vet kshu ashu s'do beja kurre por dhe te te tjeret s'me pelqejne..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Snake Bo Krahun E Modh I Her Pastaj Bo I Tatuazh :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

haahahahhahhahahah Alien ja ke pare madhesin ti...per ti dhen mendim ta rrisi akoma apo jo ..krahut :D
Un jam kundra tatuazheve te shumta..po vet do doja tbeja 1te lockel..:D
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Po Gjat Veres Po :) Me Muaj Jo Per Gjith Jeten :p
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Diku nga gjimnazi e kisha me shume qef te kisha ne krahun tim apo diku ne shpatull nje tatto me logon e Guns N`Rosses por sot jam i kenaqu me zgjedhjen qe se bera kurr tatton, tek vetja se kam qef tatuazhin por tek ndonje femer ( one night stand ) tatuazhi do ishte shume seksi... Nuk eshte se e paragjykoj tatto-n por jam kundra.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Cdo gje me moshe..mashkullit edhe i shkon ska problem se dhe kur plaket..po femra kur e tepron eshte skandaloze pastaj ne pleqeri :D
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

mua me pelqejn shume edhe do bej nje me inicale te emrave ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

i pelqej por nuk dua te bej se me duket vetje lol disi si e pa kapshme :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Ju Pelqejn Tatuazhet ë

Nuk me terheqin,kam pershtypjen se edhe keto preferencat kane njefare limiti edhe ne raport me moshen :p!
Megjithese asnjehere nuk me kane pelqyer shume ;)!
 
Top