• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Ju pëlqejn tatuazhet ?

Ju Pelqejn Tatuazhet ?

 • Po

  Votes: 51 53.1%
 • Jo

  Votes: 37 38.5%
 • Se Di

  Votes: 8 8.3%

 • Total voters
  96

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,968
Pikët
113
Edhe Jollenke, mos jep dislaika ? ketu. Meqe ra dhafi, tani kjo me tatoote nuk eshte aktuale. Sa e kam verejtur tani kane fidhuar ti shkruajne "permbledhje poezish" shalave, bycave -qesh- ku te dalin per lexim aty edicioni i Lasgushit o i Naimit e shkruar ne kopertina tulash ?:LOL:
 

BlueRose

Audere semper
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
6,453
Pikët
113
Ngela pa lene takim per tatun e dyte, kjo corona na i ka prish te gjitha planet!
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,733
Pikët
113
O popull! Me jepni nje mendim. Kam vendosur te bej nje tatuazh por nuk di ku ta bej. Dua te gdhend emrin e Meleqes ne trupin tim te "brishte". Kush eshte vendi me i preferuar per ta shkruar?
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,968
Pikët
113
po, po edhe une nderrova mendjen dhe kam vendosur qe ta beje nje tatoo me peqkaqen me midhjen ke kerthiza plus me nje ill deti poshte kerdhizes ? ?? ta mbuloje aty tek ato gervishjet e duktorit pdhus kur te ik ke pdhazhi me tatoon me xhigande prej krejteve ``fumato``

 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
5,211
Pikët
113
Dy copë do bëjë, monedhat e amor fatit dhe memento morit. Mos te mi kopjoj njeri, se du të ndihem I veçantë.
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
4,072
Pikët
113
Kam dy tatuazhe dhe kam ne plan te tretin
jo si nevoj sepse çdokush ka ber diçka sipas qefit ,
une tatuazhin e shoh si nje piktur qe me kujton "momente" nga jeta ime , momente te cilat nuk dua ti harroj
 
Top