• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju pëlqen më shumë të jepni apo të merrni dhurata?

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Ja festat po afrojne me radhe ...Eshte perpara San Valentinoja,e me pas me radhe 7-8 marsi perkatesisht festa e mesuesit dhe nenes...
Sigurisht qe do te shkembejme dhurata..bile shume te bukura e te goditura!
Po juve si ju pelqen,te merni apo te jepni dhurata?`thankyou`
 

Xhenet

Amoureus ❤️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,524
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Edhe te mari edhe te jap ,me shume me pelqen gjesti i personit se sa vet dhurata,
Pos nese eshte nje aparat fotografik atehere edhe gjesti edhe dhurata:p
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Me pelqen te jap dhe te marr dhurata .
Pra fjala Dhurate sikur me shton adrenalinen ne trup :D
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Te dyja por keshtu jam mesuar ma shume te jape se te mare..:D:)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Mua me shume me pelqen te jap dhurat sidmos femijeve .....:)
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

...jap dhurata ...po me shume me pelqen te marr...
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

te jap dhe te marr,por me shum te marr:p:p:p dhuratat i pranon dhe mbreti:p:p:p
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

ahhaahahahah ferkon duart ohohohohohoooooooooo
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Zakoniash te bej me shume dhurata ...me pelqen ti shikoj te gjithe njerezit tim te qeshur e te lumtur e po mbeti ndonje kocke edhe per mua ok nese jo no problem
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Me shume bej dhurata sesa me japin,por me pelqen e anasjellta nrm...
:p
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Helenke te besoj qe do me shume te dhurosh dhurata...une e kam nje dhurate nga ju!Puc!
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Mua më pëlqen të bëj dhurata, por jo të më bëjnë. E keqja e vetme e dhuratave është meraku se do t'i pëlqejë apo jo. Ti nuk mund ta dish me saktësi se çfarë i pëlqen tjetrit.

Për ta shmangur këtë problem, në disa shtete dhuratat kanë të drejtë të kthehen e të ndërrohen. Jo rrallëherë marrësit shkojnë t'i ndërrojnë dhe zgjedhin ato që u pëlqejnë.

Më bukur është kur dhuratat bëhen të papritura dhe jo për përvjetorë ose festa, kur dihet që bëhen.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Helenke te besoj qe do me shume te dhurosh dhurata...une e kam nje dhurate nga ju!Puc!
ua po ajo eshte turp te quhet dhurate
te lutem te puc me mall
dhuratat me te mira kane per te ardhur.....`thankyou`
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Ju pelqen me shume te jepni apo te merni dhurata?

Kur mora nje fustan te bukur per Shen Valentin dhurate nga femijet e mi ...u lumturova!Keto lloj dhuratash vertet te lumturojne!
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pëlqen më shumë të jepni apo të merrni dhurata?

Te jap, është më fisnike.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pëlqen më shumë të jepni apo të merrni dhurata?

Atehere Po pres dhuraten.

Ju e dini qe bizhut jan miqte me te mire te femrave. Mundesisht ato me diamant :p

Ja urdhero, sa bukur do te rrinte kjo qafore ne gjoksin tend te formesuar. lol

 
Last edited:
Top