• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ju pelqen jeta e nates?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
E frekuentoni jeten e nates?C'fare ju pelqen me teper nga jeta e nates?
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Ju pelqen jeta e nates?

Me pelqen, Dalim gjithmone ne fundjave ne clube, bare etj.. 1.kur dal naten smar makinen, 2.kur zgjoem ne mengjes jam me nje femer te panjohur ne shtrat.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Jeta e natese mire eshte , por mund te shkosh me kufizime . Sepse nuk mund te shkosh cdo nate jete nate edhe te zgjohesh ne oren 7 ose 8 te mgjesit te shkosh ne pune ...
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Me pare i kam luajtur fen 7 nete ka java 8 nete isha jashte:D Tani e kam kufizuar pak por prap kur dal e plotesoj mungesen qe kam ber:)
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

jam me mendimin e Roxy mjafton em dal 1 ose 2 her ;) ehh do me pelqente te dilja me Roxy 1 her
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

me pelqen edhe pse pak dal ose i bjen qe hic kuptohet rrethanat e bejn kete :(
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Dikur tashi me rradhe 2 (tre) here ne jave...parapelqej te rri ne shtepi...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

nese jam me pushime dihet java 7 dite 5 dite do pelqeja te dal.....por kur jam ne pune jo me shume se 2 dite ne jave....do me pelqente te dal...klm :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Ketu vetem ne fund jave,sipas mundesive...konzert,kino etj.
Ne Tirone rrisha vetem jashte...
Sot naten do dal se @Pufe...38° tmerr.
Me pelqen shkurt!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

hahahah ....mbase sdilet..une kam qene femij kur kam lene tiranen :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

hahahah ....mbase sdilet..une kam qene femij kur kam lene tiranen :D
Ta them une,apo ske besim lol
Mu duk shume e ngarkuar Tirona,nejse edhe une e shof me sy tjeter tani:confused:
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

Ta them une,apo ske besim lol
Mu duk shume e ngarkuar Tirona,nejse edhe une e shof me sy tjeter tani:confused:
tirana eshte nje qark i vogel per mua!! por prape kemi shume perparime zduhen mohuar :) ishalla vazhdojne çdo dite e me mire....
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,493
Pikët
113
Përgjigje e: Ju pelqen jeta e nates?

:O Uuuuuuueeeeeeeeeeeee çfar pyetje

Vdes per jet note:p
 
Top