• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

Mire se erdhe pepi_h4ck kalofsh mire ketu !
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

Mire se ke ardh,kalofsh bukur
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

Mire se na ke ardhe.

 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

Pershendetje mire se ke ardhur kalofsh mire midis nesh .
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: ju pershendet pepi_h4ck te gjithve

pepi_h4ck , mir se erdhe ne forumin AL.com
kalofsh sa ma mirë :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top