• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jude Law dhe Sienna Miller fejohen zyrtarisht

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas ndarjes në vitin 2005, për shkak të ‘arratisjes’ së tij me dadon e fëmijëve, në dhjetor të vitit të kaluar u duk sikur dashuria mes Jude Law dhe Sienna Miller lulëzoi sërish gjatë një pushimi romantik në Karaibe.


Aktorja 28-vjecare është parë me një unazë diamantesh që Jude ia pati dhuruar kur u lidhën për herë të parë.

“Nuk duan që të flitet për nje fejesë zyrtare, duan që lidhja të mbetet një sekret”, thotë një burim pranë ciftit. Megjithatë Jude ka shkuar të takojë prindërit e Miller dhe motrën e saj Savannah.

Jude Law tani po sillet si një njeri i maturuar. Gjiganti i kinemasë tregon se lindja e fëmijës së katërt me modelen Samantha Burke e ka bërë të kuptojë se kishte ardhur koha të rritej.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top