• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jude Law do takoje vajzen e jashteligjshme

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Pas disa muajsh, aktori Jude Law ka vendosur te takoje vajzen e tij te jashteligjshme, Sophie.

Vogelushja e lindur gjate muajit shtator eshte fryt i nje historie te shkurter dashurie me Samantha Burke. Nje vit me pare Jude dhe modelja kaluan nje moment te kendshem por vetem per vetem dy jave. Askush nuk kishte menduar se Samantha do te ngelej shtatezane dhe qe prej asaj kohe, aktori 37 vjecar nuk ka dhene asnje deklarate per mediat.

Modelja 25 vjecare ka bere te njejten gje, por tashme ajo pranon te thote se Law do udhetoje drejt Floridas per te njohur vajzen e tij.
 
Top