• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Julia bëhet induiste

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Julia Roberts është bërë induiste pas filmit “Eat Pray Love”, i regjistruar pjesërisht në Indi.


Aktorja amerikane ka bërë të ditur ndërrimin e besimit në një intervistë për revistën “Elle”.

Roberts ka deklaruar se frekuenton rregullisht së bashku me familjen, tempujt induistë “për të kënduar, lutur dhe festuar”.

Ajo ka shtuar se “shpreson të ketë një jetë më të qetë dhe modeste në mishërimin e ardhshëm, pas një jetë prej celebriteti”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top