• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Julia Roberts dhe Meryl Streep bashkë në film

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Julia Roberts dhe Meryl Streep janë duke biseduar për të marrë pjesë bashkë në komedinë e errët që do të xhirohet sipas një vepre të shpërblyer me Çmimin Poulitzer.

Shkrimtari Tracy Lets, i cili më 2008 mori Çmimin Poulitzer në kategorinë e dramës për veprën “August: Osage County”, do të shkruajë skenarin për filmin, njoftoi sot “Holiwood Reporter”.

Tregimi i ndjekë konfliktet brenda një familje, pas vdekjes së kreut të saj.

Meriy Streep do të duhej të luajë rolin e vejushës që është e varur nga ilaçet, derisa Julia Roberts do të luajë vajzën e saj më të madhe, e cila tradhtohet nga burri.

Xhirimi pritet të fillojë në verë të vitit 2011
 
Top