• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Julia Roberts fushatë për filmin e ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Julia Roberts* papritur është gjendur në ballinën e revistës “People” – është duke planifikuar një fushatë “agresive” në shtyp para premierës filmit të saj “Eat Pray Love”.


Sipas gazetës New York Post, aktorja është duke bërë tri sesione fotografish për tri revista të ndryshme, ndërkaq një intervistë e saj pritet që të botohet në edicionin e shtatorit të revistës Elle.

Julia po ashtu do të del në 20 edicionet ndërkombëtare të këtyre revistave.

“Eat Pray Love – që do të jepet premier në mes të gushtit – është i lejuar të shikohet nga mosha 13 vjeçare e tutje, edhe pse kritikët kanë thënë se filmi ka një gjuhë të ashpër eksplicite, disa skena seksuale dhe zhveshje dhe është dashur të kategorizohet për mosha më të pjekura dhe jo aq të reja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top