• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Julia Roberts konvertohet në hinduse

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja Julia Roberts është konvertuar në hinduse, përderisa ka bërë xhirime të skenave të filmit në Indi.
“Unë definitivisht jam hinduse. Jam lodhur nga kjo jetë dinamike me miq dhe familje. Herën tjetër dua të jem më e qetë dhe më mbështetëse”, theksoi Roberts.

Ajo shtoi se është duke vizituar tempuj për t’u lutur dhe për t’i kryer ceremonitë tjera të fesë hinduse.
 
Top