• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Julia Roberts ribashkohet me regjisorin Ryan Murphy

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Roberts do të ribashkohet me regjisorin Ryan Murphy në filmin e saj të radhës, pasi që ata i kanë lënë përshtypje të madhe kompanisë Sony.


Deadline.com njofton se Roberts dhe Murphy ishin zgjedhja kryesore e Soonyt për realizimin e filmit të ri “Eat, Pray, Love”, ndërsa pas përshtypjeve shumë pozitive, kompania ka vendosur që të dytë të realizojnë edhe një komedi romantike, e cila ende nuk është titulluar.

Në komedinë e re, Julia do ta luajë rolin e një nëne punëtore, burri i të cilës i ruan fëmijët në shtëpi, deri në kohën kur ajo mbetet pa punë, ndërsa çifti i ndërron rolet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top