• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juliana ka lansuar videoklipin e këngës përfaqësues

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Juliana Pasha, ka lansuar videoklipin e këngës përfaqësues, e cila do të dëgjohet në skenën e Eurovisonit në versionin anglisht, me titull “It’s all about you”.


Dy muaj përpara pjesëmarrjes në Eurovision, duket se punët janë vënë në vijë nga konkurrentja e Shqipërisë, Juliana Pasha dhe kompozitori i këngës pjesëmarrëse, Ardit Gjebrea.

Këta janë emrat që do ta përfaqësojnë Shqipërinë në edicionin e 55-të të Festivalit Evropian të Këngës, i cili këtë vit mbahet në Oslo të Norvegjisë, më 25, 26 dhe 27 maj.

Regjistrimi i këngës konkurruese është bërë në studion “Cabin Studio”, që ushtron një aktivitet 20-vjeçarë në Londër. Miksimi i është lënë studios italiane “Softworks”, kurse masterizimi është bërë nga “Sterling Sound” në New York.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top