• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juliana Pasha do të këndojë anglisht

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Juliana Pasha do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, pritet që të këndojë në gjuhën angleze.


Këngëtarja shqiptar ka thënë për mediet shqiptare, por megjithatë përfaqësuesja e Shqipërisë është duke u kritikuar pasi që nuk është duke e promovuar këngën e saj nëpër media para se të shkojë në Norvegji.

Zakonisht këngëtarët promovojnë këngët e tyre nëpër media dhe mbajnë koncerte nëpër vende evropiane, në mënyrë që kënga e tyre të promovohet sa më shumë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top