• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jump provoi të vjedh Kupën e Botës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jaume Marquet Cot, i njohur si Jimmy Jump është paraqitur sonte në Soccer City stadiumin gjatë ceremonisë përmbyllëse të Kampionatit Botëror Afrikë e Jugut 2010.


Ai ka hyrë në fushë dhe është drejtuar drejtë Kupës së Botës, mirëpo nuk ka patur asnjë mundësi as ta prek Kupën, pasi pas tij kanë lëshuar një turmë bodyguardës dhe e kanë kapur.

Jimmy Jump ka bërë shumë herë këto performanca. I fundit ishte gjatë kohës së Eurovisionit në kohën që këngëtarët spanjoll ishin duke reformuar, ai hyri në skenë dhe filloi të luaj bashkë me balerinët e Spanjës.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top