• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Difekti Juves sipas nje tifozit juventin me makarona dhe e IMJA natyrisht....la Juve ha un difetto.I giocatori non si muovono senza palla.
Dhe i pari eshte ai KALBESIRA pjanic.
Ajo qe me SHQETESON MUA(si tifoz),Juvja e ka rraf porten ne 3 ndeshjet e fundit...............9 here,dhe SHYQYR kemi Ronaldon.
Mbas fillimit te sezonit ishin................20 here.
FAZIT.....VRE LIVERPOOL(apo te tera ekipet veshderre)se si FUGOJNE per 96 MINUTA.
Kaq e forza JUVE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Difekti Juves sipas nje tifozit juventin me makarona dhe e IMJA natyrisht....la Juve ha un difetto.I giocatori non si muovono senza palla.

FAZIT.....VRE LIVERPOOL(apo te tera ekipet veshderre)se si FUGOJNE per 96 MINUTA.
KESHTU eshte KY muhabet.
E VETMJA gje POZITVE....
TERRIFIC TEKNIK.
BRILLIANT SHOUT......tha caubojsi.
FAZIT.....Jemi ZERO.
KAQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Ne pjesen Secondo POZITIVE ESHTE...

Welcome back Sir....GJON KESHTJELLA.

KAQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Nuk ka piazza per eufori.
its OKAY.
KRYESORJA...nuk lu ai KANCEROZI i bosnjes dhe NEVE...3 gjuajtje,nje palo,jedan RRETE,e cetera.
Ramsey DAKORD.
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,923
Pikët
113
Beno une pjesen e dyte do shof te Juves,se ngelem tu pa Partizonin :D :D

Shyqyr qe mbaroji barazim Partizoni:p

Sa eshte Juvja?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
8,572
Pikët
113
Me break neper kom, prape,

Shyqyr qe mbaroj se qe tu u barazu si patllixhoni...;)

Rrnofte Sarribolla me lojen e tij...lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Lele Adani.....JUVENTUS KA: GRANDE Resource,GRANDE ALTERNATIVE.
FAZIT: fjala e tij ne vesh te ZOTIT und
AMEN.
PS....Naten e mire.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,602
Pikët
113
Mroma....
Qekemi tu hup.........hmmmmmmmmmmmmmmm.
Luka ai TORRJA i bosnjes?
 
  • Like
Reactions: 3d1

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,923
Pikët
113
Sikur ishte penallti kjo para gati 1 minute??


Wiki,ik mer cdo ktu ti?? -pis-
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
12,873
Pikët
113
Vendndodhja
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Nje gjo e ka te sigurte Xhuvja gjithe penalltite qe ja japin kot ne Seria A ja heqin ne Champions!

@SystemA do jete duke thy tavolinat 😂🤔
 
Top